Почніть вводити назву міста або країни, а ми вам підкажемо
{{city.name}}
arrow_scroll_up
UAH
  • RUB
  • USD
  • EUR
  • GBP
UK


Київ
Почніть вводити назву міста або країни, а ми вам підкажемо
{{city.name}}
Wish ico
Cart

Про компанію SunRose

SunRose - це доставка квітів в Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Одесу, Львів та інші міста України та світу. Інтернет-магазин квітів працює з 2008 року. За час роботи нашої служби, нашими послугами скористалися понад 10 000 осіб, з десятків намагаюся, серед яких, Україна, Росія, Вірменія, Азербайджан, США, Канада, Німеччина, Великобританія, Франція, Швеція, Голландія та багато інших. Купити квіти в нашому інтернет-магазині можна щодня. Ми працюємо без вихідних і свят, щоб Ви могли в будь-який момент відправити квіти дорогому для Вас людині. Ми висловлюємо щиру подяку кожному нашому клієнту за надану довіру і робимо все можливе, щоб приємних миттєвостей, щастя і радості, які Ви даруєте разом з нами було з кожним днем ​​якнайбільше.

Кожен день ми працюємо над поліпшенням сервісу доставки квітів. Регулярно відбувається контроль якості, починаючи від закупівлі квітів та обслуговування по телефону до якості доставки і вручення букета. Адже дуже важливо щоб букет квітів, який зібраний професійними флористами зі свіжих квітів безпосередньо перед доставкою, був дбайливо доставлений і вручений. Це необхідно для того, щоб людина яка отримує відправлені Вами квіти випробував максимально позитивні емоції і отримав хороші враження. Де б ви не знаходилися, за допомогою нашої служби Ви зможете подарувати усмішку коханій, привітати партнерів і друзів, нагадати про себе батькам. Даруйте гарний настрій разом з нами!

Наші головні переваги: ​​ найкращі ціни, 100% якість і краса, свіжість квітів протягом року, своєчасна доставка, зручні способи оплати, фото / відео моменту вручення квітів.